Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

 

Historia firmy IT Helps rozpoczęła się jesienią 2020 roku, kiedy to trwająca od wielu miesięcy pandemia kompletnie odmieniła krajobraz społeczny i gospodarczy i przetasowała dotychczasowy porządek.

Maciej i Jakub będący wieloletnimi i doświadczonymi serwisantami rozpoczęli realizację pomysłu świadczenia usług serwisowych z dojazdem do klienta pod wspólnym szyldem Informatykdodomu, który już po kilku tygodniach docierał miesięcznie do dziesiątek nowych klientów dojeżdżając do takich miast Aglomeracji Śląskiej jak: Katowice, Chorzów, Bytom, Sosnowiec, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Czeladź, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Świętochłowice, Zabrze, Gliwice, Pyskowice, Knurów, Ruda Śląska, Mikołów, Tychy i wiele innych.

Kiedy to wiele serwisów świadczy w ukryciu przed klientem nieprofesjonalnie wykonywane usługi, nasz zespół nie boi się sprostać każdemu wyzwaniu bezpośrednio u klienta, dzięki czemu rodzina stałych i zadowolonych klientów regularnie się poszerza. Oprócz ogromnej wiedzy, zastosowania ustandaryzowanych metod napraw wyróżnia nas zainteresowanie samą osobą. Nawet chwilowy kontakt potrafi przeobrazić się w dobrą znajomość, zaś każdy klient może poczuć się objęty opieką, zaś nieprzyjemna awaria urządzenia odchodzi szybko w niepamięć.

Wyspecjalizowany pogwarancyjny serwis laptopów i serwis komputerów już po roku pojednał sobie setki zadowolonych klientów i dziesiątki stałych klientów firmowych, które do dzisiaj korzystają z naszych usług. Nasza misja związana z odczarowaniem ponurej opinii o serwisach wymagała poszerzenia oferty o serwis drukarek i w ten sposób w listopadzie 2021r. do grupy dołączył Bartosz tworząc trzon Spółki IT Helps Group sp. z o. o.

Od tamtej pory projekt „Informatyk Do Domu” wyewoluował do stopnia pełnoprawnej marki należącej do spółki IT Helps Group, zaś już w maju 2022 roku do rodziny spółki dołączył serwis stacjonarny „Centrum Serwisowe IT Helps” mieszczący się przy ul. Ułańskiej 11, gdzie także jest główna siedziba firmy. Na miejscu zakupią Państwo także tusze i tonery do drukarek zarówno oryginały, jak i sprawdzone tańsze zamienniki. Ostatnia najmłodsza marka „IT Helps” dba o firmy w zakresie świadczenia rozległych usług informatycznych dla firm, takich jak serwis komputerowy, serwis laptopów, tworzenie stron www, administrowanie hostingami, domenami i SSL, zaopatrywaniem firmy w tusze i tonery do drukarek, leasingiem i sprzedażą kserokopiarek, zarządzaniem sieciami komputerowymi i konfiguracją stanowisk, a także pomocą HelpDesk.

Lata 2022/2023 dla firmy oznaczały ogromny wzrost w postaci tysięcy naprawionych urządzeń i dołączenia dziesiątek firm do stałej obsługi. Dzięki temu, firma IT Helps szybko znalazła miejsce na rynku firm informatycznych, a także w sercach klientów.

W najnowszej historii spółki rozpoczęliśmy najważniejszą misję, czyli odpowiedzialność społeczną w naszym najbliższym regionie, jakim jest dołączenie do sponsorów Klubu Sportowego Rozwój Katowice, które jest umotywowane obowiązkiem dbania o kulturalny rozwój regionu Śląskiego, a w tym przypadku zadbanie o możliwie jak najlepsze warunki rozwoju zawodników na każdym szczeblu kariery.

Oczywiście nikt nie zna przyszłości. Zerkamy na nią jednak obiecująco widząc po horyzont bezkres ludzi oczekujących rzetelnej i uczciwej pomocy.


CO NAS WYRÓŻNIA
  • Bezpłatna diagnoza każdego urządzenia
  • Naprawy na miejscu u klienta lub w warsztacie
  • Usługi na najwyższym poziomie i profesjonalnie dobrane części
  • Gwarancja na każdą wykonaną naprawę