Potrzebujesz pomocy z komputerem lub drukarką?

Serwis laptopów


Naprawiamy laptopy każdej marki. Posiadamy ogromny dostęp do części oryginalnych i zamiennych. Zawsze staramy się rozwiązywać nawet najtrudniejsze zlecenia. Jeśli usterka, która u Ciebie wystąpiła nie znajduje się w naszym cenniku, to napisz do nas, a na pewno postaramy się pomóc.

 

Serwis komputerów


Profesjonalnie złożony komputer stacjonarny to świetnie działająca maszyna przez lata. Dlatego nasi serwisanci codziennie rozwijają swoje umiejętności, aby każdy kolejny naprawiony lub złożony sprzęt działał bezawaryjnie jak najdłużej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą naszych usług.


 

Serwis drukarek

Twoja drukarka odmówiła posłuszeństwa? Nie możesz wydrukować tego, co jest Ci aktualnie potrzebne? Nie wiesz, co zrobić, aby znowu zaczęła działać? Nasz serwis drukarek w Katowicach to miejsce, które wpisuje się idealnie w Twoje potrzeby. Posiadamy bogate doświadczenie w naprawach drukarek różnych marek. Zajmujemy się zarówno modelami atramentowymi, jak i laserowymi. Zawsze pracujemy na najwyższym poziomie, na uwadze mając pełne zadowolenie tych, którzy zdecydowali się nam zaufać.

 

Sprzedaż tuszy i tonerów


Płacisz ogromne kwoty za oryginały? Zamienniki od Twojego obecnego dostawcy są prawie tak drogie jak oryginały, a w dodatku są słabej jakości? To czas aby to zmienić! Dobierzemy dla Ciebie świetnej jakości zamienniki i oryginały w najlepszej możliwej cenie. W naszym serwisie stacjonarnym posiadamy najpopularniejsze tusze i tonery od ręki.

Pomoc informatyczna


Masz problem ze sprzętem lub oprogramowaniem? Twoja sieć nie działa prawidłowo? Potrzebujesz kupić komputer lub skonfigurować nowo zakupione urządzenia, a wszystko to u siebie w domu? Dobrze trafiłeś! Informatyk do domu to rozwiązania właśnie dla Ciebie!

 

Obsługa informatyczna firm


Profesjonalne wsparcie w zakresie IT to obecnie jedna z ważniejszych rzeczy aby każda firma działała sprawnie. Dlatego też nasi serwisanci zadbają o to aby Twoja firma funkcjonowała bez żadnych przerw, a w dodatku w rozsądnej cenie. Zapoznaj się z naszą ofertą i zadzwoń, a na pewno nie pożałujesz swojej decyzji.

Pełna gama naszych usług znajduje się na stronie www.ithelps.pl