Serwis drukarek Katowice

Twoja drukarka odmówiła posłuszeństwa? Nie możesz wydrukować tego, co jest Ci aktualnie potrzebne? Nie wiesz, co zrobić, aby znowu zaczęła działać? Nasz serwis drukarek w Katowicach to miejsce, które wpisuje się idealnie w Twoje potrzeby. Posiadamy bogate doświadczenie w naprawach drukarek różnych marek. Zajmujemy się zarówno modelami atramentowymi, jak i laserowymi. Zawsze pracujemy na najwyższym poziomie, na uwadze mając pełne zadowolenie tych, którzy zdecydowali się nam zaufać.

Serwis drukarek Katowice – drukarki jakich marek naprawiamy?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że usterki dotykają drukarki różnych marek, dlatego nie ograniczamy się do napraw jedynie wybranych urządzeń. Możesz zgłosić się do nas, jeśli współpracy odmówiła drukarka marki:

 • HP;
 • Brother;
 • Epson;
 • Samsung;
 • Ricoh;
 • Kyocera;
 • Canon;
 • Konica minolta.

Serwis drukarek HP w Katowicach wykonuje na najwyższym poziomie, dokładając wszelkich starań, aby usunąć każdą usterkę, która sprawia, że drukarka nie działa tak, jak należy. Dokładnie tak samo jest, jeśli chodzi o drukarki innych marek. Możesz zaufać nam bez względu na to, czy interesuje Cię serwis drukarek Brother w Katowicach, czy chcesz oddać do naprawy sprzęt marki Epson.

Naprawa drukarek Katowice – kiedy można się do nas zgłosić?

Nasz serwis drukarek Epson w Katowicach (i innych marek) to miejsce, do którego można zgłosić się bez względu na rodzaj problemu. Pomagamy zarówno w przypadku drobnych usterek, jak i poważnych awarii. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi między innymi:

 • czyszczenie drukarek atramentowych;
 • odmaczanie głowicy;
 • wymiana tuszy.

Podejmujemy się także wymiany elementów grzewczych. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, możesz liczyć na to, że Twoja drukarka posłuży Ci naprawdę długo, a jakość wydruków będzie nadal wysoka.

Kto naprawia u nas drukarki?

Prowadzony przez nas serwis drukarek w Katowicach to miejsce, w którym pracują wyłącznie doświadczeni serwisanci z rozległą wiedzą na temat drukarek różnych marek. Tajemnic przed nimi nie mają zarówno drukarki atramentowe, jak i laserowe. Zawsze pracują oni sprawnie, szybko i bez zbędnych opóźnień. Jednocześnie nie odbija się to na jakości ich pracy. Jeśli zdecydujesz się oddać drukarkę w nasze ręce, możesz mieć pewność, że wróci do Ciebie sprzęt, który będzie działał niezawodnie.

Jakich cen można spodziewać się w naszym serwisie?

Naprawa drukarek w Katowicach w naszym przypadku jest nie tylko skuteczna, ale również przystępna cenowa. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dla wielu klientów duże znaczenie ma nie tylko jakość świadczonych usług, ale również cena. W trosce o tych, którzy zdecydowali się nam zaufać prowadzimy przyjazną politykę cenową. Nigdy nie zawyżaliśmy cen i nie zamierzamy tego robić. Każda usterka w drukarce – zarówno atramentowej, jak i laserowej – jest przez nas skrupulatnie wyceniana.

Jak wygląda współpraca z nami?

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, musisz zacząć od zgłoszenia usterki. Udostępniamy specjalny formularz, za pomocą którego możesz zrobić to szybko i bez utrudnień. Jeśli z jakiegoś powodu taka forma nie jest dla Ciebie zbyt komfortowa, możesz skontaktować się z nami drogą mailową. Udostępniamy również numer telefonu. Jeśli lubisz osobisty kontakt, możesz pojawić się w naszej siedzibie.

Po zgłoszeniu serwisant zapoznaje się z opisem usterki i ustala, jak długo będzie trwała naprawa w danym przypadku. Następnie kontaktuje się z klientem – jest to niezbędne do wyznaczenia dnia, w którym drukarka będzie mogła zostać naprawiona. Jeśli usterka jest poważna, serwisant zabierze ją ze sobą.